Fotografia Rodzinna

Fotografia dziecięca to jedno z moich marzeń. Udało mi się je zrealizować prowadząc szereg sesji noworodkowych. Każda sesja ciążowa czy fotografia dziecięca to duże wyzwanie. Praca zarówno z mamą jak i dzieciątkiem wymaga wyczucia oraz podejścia. To jedne z moich ulubionych sesji zdjęciowych, które z wielką przyjemnością wykonam również dla Ciebie.

Zdjęcia w ciąży najlepiej jest wykonać kiedy przyszła mama jest już w trzecim trymestrze jednak nie jest przytłoczona sporych rozmiarów brzuchem. Moment między 7 a 8 miesiącem ciąży będzie najbardziej odpowiedni. Sesje ciążowe mogą być zrealizowane zarówno w studio jak i plenerze.

Sesja noworodkowa powinna być wykonana do 14 dnia życia maleństwa. Nie ma jednak żadnych przeszkód abym zrealizowała dla ciebie fotografię dziecięcą kiedy maleństwo jest nieco starsze, nawet w wieku przedszkolnym.

Na zdjęcia rodzinne zapraszam wszystkich zainteresowanych stworzeniem niepowtarzanej pamiątki. Dzieci szybko rosną - zdjęcia pozwalają nam zatrzymać ten cudowny moment, kiedy one są jeszcze małe.

Zapraszam serdecznie do kontaktu.